Zajmujemy się profesjonalnym zabezpieczeniem technicznym imprez plenerowych, konferencji, pokazów mody i występów artystycznych. Pragniemy zaproponować Państwu współpracę również w tym zakresie.
Oferujemy wynajem w pełni profesjonalnej, zadaszonej sceny, podestów scenicznych jak również konstrukcji niestandardowych.  Zapewniamy najwyższej jakości OŚWIETLENIE i NAGŁOŚNIENIE. Każdy element sceny posiada niezbędne ATESTY oraz CERTYFIKATY BEPIECZEŃSTWA:
Atesty zakładowe
a) DIN ISO 3834, DIN 4113, DIN 18800-7 nadane przez SLV HANNOVER,
b) Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa
Atesty materiałowe
a) EN ISO 9001: 2000, EN ISO 14001: 2004W swojej ofercie zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę takich imprez jak:


IMPREZY PLENEROWE:
        
Posiadamy bezpieczną, zadaszoną i w pełni profesjonalną scenę o wymiarach 11m x 9m. Zapewni ona idealne warunki dla wszelkiego rodzaju występów podczas firmowych imprez plenerowych. Będą Państwo zachwyceni fachowością i estetyką wykonania usługi.

 


 

POKAZY MODY, PREZENTACJE:

Zapewniamy również zaplecze techniczne w postaci wybiegu dla modelek lub podwyższenia do dokonywania prezentacji produktów Państwa Firmy. Odpowiednio dobrane przez nas oświetlenie dodatkowo uatrakcyjni pokaz oraz uczyni go bardzo efektownym.
Podest budowany jest z modułów 1m x 2m co daje dużą dowolność w nadaniu mu potrzebnego kształtu. Wysokość podestu jest regulowana od 1m do 1,8m. Na życzenie klienta możemy zbudować podest o wysokości niższej niż 1m.
 KONSTRUKCJE NIESTANDARDOWE:

Istnieje możliwość wzniesienia różnego rodzaju konstrukcji niestandardowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.Montaż oraz obsługa sceny dokonywana jest przez doświadczoną i przeszkoloną ekipę. Wszelkie posiadane certyfikaty bezpieczeństwa oraz atesty do wglądu w siedzibie firmy.